Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania Tąpkowice – oferty mieszkań na Śląsku

8 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

Apartament z aneksem Katowice

Wełnowiec,Katowice(Tąpkowice + 21 km)

557 376 zł55,22 m² 10 093,73 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera bez prowizji i podatku pcc - bez ukrytych kosztów. Nie współpracujemy Z pośrednikam. Jedno z najlepszych największych układowo mieszkań 3.

Szczegóły ogłoszenia

174 933 zł51,57 m² 3 392,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w woj. Śląskim, w powiecie Zabrze przy ul. Mikołowskiej 5a/5.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

370 000 zł29,43 m² 12 572,21 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja W samym sercu katowic tylko 500 M do rynku Nowoczesny superbudynek, złożony z trzech kaskadowych tarasowców z otwartym, miejskim parterem, wygodnymi apartamentami.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Medyków

Rokitnica,Zabrze(Tąpkowice + 22 km)

199 000 zł43,84 m² 4 539,23 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - mieszkanie z potencjałem i garażem | Zabrze, ul. Medyków 14 Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy, z własnym garażem i blisko centrum? To ogłoszenie jest.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł59,58 m² 5 857,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko w Realton Nieruchomości! Zapraszam inne agencje do współpracy! Oferuję Państwu 2 pokojowe mieszkanie, z antresolą sypialną, usytuowane na pierwszym piętrze w 3-piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Beskidzka

Amelung,Chorzów(Tąpkowice + 18 km)

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia mieszkanie w Chorzowie o powierzchni 44,5 m . Nieruchomość znajduje się na 1. piętrze w 4-piętrowym bloku z 1980 roku. Mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 3-pokojowy Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry(Tąpkowice + 12 km)

798 000 zł80 m² 9 975 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesny apartament z ogródkiem - Tarnowskie Góry | 80 m | parter | 2 miejsca parkingowe Brak opłata pcc! Na sprzedaż komfortowy, w pełni umeblowany apartament o powierzchni ok. 80.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 000 zł91 m² 6 153,85 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Najważniejsze informacje: "osiedle pod gwiazdami" Nowa inwestycja 2026 (łącznie 6 mieszkań) - 3 sypialnie - możliwość zmiany układu ścian działowych, - bezczynszowe, - na parterze z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zwycięstwa

Tąpkowice,śląskie

1 000 zł80 m² 12,50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Wynajmę świeżo wyremontowane słoneczne mieszkanie 3 pokojowe 80m2 z balkonem wraz z kuchnią + spiżarnia +wc + Łazienka + piwnica 60m2 + miejsce parkingowe w centrum Tąpkowic,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice(Tąpkowice + 21 km)

514 215 zł43 m² 12 000,30 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie: ma powierzchnię 42.85 m2 składa się.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij